Naturalium sleduje a jde ruku v ruce moderními trendy. V dnešní době je moderní, a preference zákazníků to dokazují, zaměřovat se na přírodní produkty, ať už to jsou bio potraviny nebo přírodní kosmetika. Proto Naturalium neobsahuje žádná barviva, parabeny, ftaláty ani jiné další škodlivé látky a je tak vhodná pro všechny druh pleti.
NATURALIUM
Čistí, vyživuje a hydratuje pokožku, zanechává svěží aroma. Budete k nakousnutí! Vůně je vzpomínka, která nejdéle přetrvává v naší mysli.

NATURALIUM

Španělská kosmetika Naturalium klade důraz především na opravdovou vůni čerstvého ovoce, protože většina zákazníků kupuje tělovou kosmetiku podle vůně. Na trhu lze najít spoustu kosmetiky s ovocným aroma, ale naturalium voní jako skutečné ovoce. Kosmetika Naturalium vychází ze složení světových značek, které jsou nejprodávanější na španělském trhu, jde o Pantene (v případě šamponů), Nivea (v případě tělových mlék) a Natural Honey (v případě sprchových gelů).
NATURALIUM

SPRCHOVÝ GEL

- obsah 500 ml
- s vitamínem E a antioxidanty, působí proti volným radikálům
- bez parabenů, barviv, ftalátů a fenoxyetanolu

NATURALIUM

ŠAMPON A KONDICIONÉR

- obsah 400 ml
- s provitamínem B5, který vyživuje vlasy od kořínků
- bez parabenů, barviv, ftalátů a fenoxyetanolu

NATURALIUM

TĚLOVÉ MLÉKO

- obsah 370 ml
- dokonale vyživená pokožka díky vitamínům E a B5
- bez parabenů, barviv, ftalátů a fenoxyetanolu

NATURALIUM

TĚLOVÝ SPREJ

- obsah 200 ml
- okamžité osvěžení, které zanechá pokožku příjemně provoněnou
- bez parabenů, barviv, ftalátů a fenoxyetanolu

NATURALIUM

Vůně melounu evokuje svěžest a příjemné pocity jako mír a klid. Je to vůně, která je obvykle spojena s volným časem, a to zejména s letním, horkým počasím. Ideální pro zatažené a chladné dny.
NATURALIUM

Mango - stimulující a energizující aroma. Vůně manga má schopnost zvednout náladu a dát nám energii. Ideální pro použití v ranních hodinách, začněte den s energií.
NATURALIUM

Kokosové aroma je upomínkou skvělých výletů a dobrodružství, vysněných rájů nebo idylické dovolené. Přináší sen o Karibiku a azurově čisté vodě. Je to vůně, která Vás zve ke snění a relaxu.
NATURALIUM

Vůně zeleného jablka je ideální pro dny, kdy se chcete cítit uvolnění, pro dny, kdy je těžké se probudit. Zelené jablko nastartuje Váš den a pozvedne Vaši náladu, ideální pro pondělní ráno.
NATURALIUM

Jemná vůně malin zaručuje optimistickou náladu. Umožní Vám vidět i šedé dny mnohem jasněji a poskytne Vám neuvěřitelný pocit dobré nálady. Přeneste se zpět do skvělých vzpomínek z dětství.
NATURALIUM

Vůně broskve Vám dodá energii a vitalitu, takže je vhodné ji použít v ranních hodinách, kdy Vám pomůže čelit novému dni s větší silou a odhodláním, zejména v těch dnech, kdy máte hodně práce.
NATURALIUM


Copyright © 2022 PALMER CZ    I    Korunní 2569 / 108G, Praha 10 - Vinohrady    I    e-mail: info@palmercz.cz    I    www.palmercz.cz
WebDesign by grafické studio PEOPLEART