Kosmetika Natural Honey je nejprodávanější značkou ve Španělsku a je k dostání ve třech produktových řadách (sprchový gel, tělové mléko a tělový olej) a v mnoha atraktivních vůních.
NATURAL HONEY
Všechny produkty Natural Honey byly vytvořeny tak, aby podtrhly Váš přirozený šarm, protože, to je to co Vás dělá neodolatelnými.SPRCHOVÝ GEL

Kokosový olej vyživuje a chrání pokožku, zanechává neuvěřitelně měkký pocit i na suché a citlivé pleti. S tímto sprchovým gelem si vychutnáte jedinečný a intenzivní příjemný zážitek, který jemně hladí Vaši pokožku a zanechává ji hebkou a hydratovanou. Dopřejte si neodolatelnou vůni a nechte, ať se stane Vaší oblíbenou závislostí.
NATURAL HONEY

TĚLOVÉ MLÉKO

Toto tělové mléko hýčká Vaši pokožku 7 přírodními ingrediencemi – 7 jedinečných výhod zabalených do jedinečného tělového mléka. Získejte zpět měkké, pevné krásné tělo každý den – Vaši přirozenou krásu. Budete se cítit jako anděl, navždy mladá.
NATURAL HONEY

TĚLOVÝ OLEJ

Arganový olej je také známý jako tekuté lato z pouště, a to díky svým jedinečným kosmetickým a dermatologickým vlastnostem. Zažijte mimořádnou obnovu své pokožký pomocí vysoce koncntrovaných esenciálních Omega 3, 6 a 9 mastných kyselin. Orientální vůně Vás přenese do světa exotiky, smyslnosti a tajemství.
NATURAL HONEYCopyright © 2022 PALMER CZ    I    Korunní 2569 / 108G, Praha 10 - Vinohrady    I    e-mail: info@palmercz.cz    I    www.palmercz.cz
WebDesign by grafické studio PEOPLEART